Hakkımızda

   

            Algı Elektronik Güvenlik Teknolojileri  2010 yılında Elektronik Güvenlik Sistemleri alanında faaliyete başlamıştır. Firmamız, güvenlik sistemlerinde müşterilerine yönetmelik ve şartnamelere uygun anahtar teslim projeler sunmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarına uygun olarak kablolama ve altyapı hizmetleri, mühendislik ve projelendirme, eğitim ve danışmanlık konularında da faaliyet göstermektedir.


            Kamerateklif.com bir ALGI Elektronik iştirakidir. Sitemizdeki fiyatlar online alışveriş için geçerlidir.


        Görevimiz olarak üstlendiğimiz amacımız; Elektronik güvenlik sistemlerinde müşterilerimize en kaliteli ürünü ve hizmeti en uygun fiyata sağlayarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerden uzun süre faydalanmalarını sağlamaktır.


        Sistem devreye alma konusunda öncü firmalar arasında olmak amacıyla projelerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, tecrübe gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, zor koşullarda iş yapabilme ve etik ilkelere uygun davranma ana ilkelerimiz olmuştur.

 

       Firmamızın TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve İstanbul Ticaret Odasına kaydı bulunmaktadır.


       Şirketimizin ofisi İstanbul ili, Ümraniye ilçesi, Armağanevler mahallesi, Dere sk. No:10/A adresindedir.İletişim Bilgilerimiz:

Telefon / Fax: 0850 302 81 51

Telefon:           0216 505 00 51